Черкаський міст через Дніпро закрили на ремонт

Черкаський міст через Дніпро закрили на ремонт

Джерело Телеканал новини «24»

Черкаський міст через Дніпро довгий час знаходився у жахливому стані. За останні 2 роки дорожні плити обвалювались на мості 6 разів. Про нагальний ремонт активісти й чиновники говорили кілька років, але лише нині знайшлися гроші.
Відсьогодні, 20 червня, у зв’язку із ремонтом анонсували обмеження руху. Хоча на одній смузі роботи вже почалися, машини далі їдуть безперешкодно.
Зі слів водіїв, хоч про ремонт мосту й обмеження руху говорять уже кілька тижнів, а відповідних знаків досі немає.
Протяжність аварійного мосту – трохи більше одного кілометра. Ремонт триватиме щонайменше 4 місяці. За цей час міст встелять монолітною плитою, зроблять нову гідроізоляцію, покладуть два шари асфальтобетонного покриття. Одночасно ремонтуватимуть і 12 кілометрів дамби. На це витратять більше 120 мільйонів гривень з державного й обласного бюджетів.
Вплине ремонт і на роботу перевізників. Аварійну ділянку доведеться об’їжджати, тому можливе подорожчання проїзду.
Можновладці обдумують графік руху черкаським мостом. Попередньо сполучення буде відкрите з 6 до 9 ранку і з 16 до 19 години. Та проїхати мостом зможуть не всі. Зокрема, мостом під час ремонту не курсуватиме легковий транспорт.
Дорожники поступово привчатимуть черкащан до незручностей. Так, до п’ятниці транспорт рухатиметься без обмежень, хоча можливий реверсний режим, а потім рух буде дозволено лише у визначені години. Водночас, дизельні потяги курсуватимуть за графіком.

+Відео

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017