Україна і світ

Через отруєння Скрипаля британцям порадили випрати одяг та протерти мобільні телефони

Через отруєння Скрипаля британцям порадили випрати одяг та протерти мобільні телефони

Державна агенція громадського здоров’я Англії порадила кожному, хто був у пабі та ресторані у Солсбері, де ймовірно були отруєні колишній російський шпигун Сергій Скрипаль та його донька, негайно випрати одяг, а також протерти інші предмети, такі як мобільні телефони, ювелірні вироби та навіть окуляри, які могли контактувати з токсичною речовиною.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на The Telegraph.

За словами представника Державної агенції громадського здоров’я Англії, ризик загрози для громадськості від токсичної речовини не підвищився і залишається низьким.

Хоча не існує безпосереднього ризику для здоров’я людей, які могли перебувати в будь-якому з цих місць, можливо, але малоймовірно, що якась речовина, яка перебувала в контакті з одягом або іншими речами, все ще може бути присутнім у невеликих кількостях, і тому забруднює шкіру. З часом повторний контакт шкіри з забрудненими предметами може становити невеликий ризик для здоров’я”, – зазначили в агенції.

Нагадаємо, 4 березня у місті Солсбері, що на півдні Сполученого королівства, отруїли 66-річного колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річна донька Юлія. Їх обох доправили до реанімації у критичному стані.

Джерело Телеканал новини «24»
11.03.2018