Україна і світ

Через острах перед мародерами не полишили домівок, – журналістка про ситуацію поблизу Ічні

Вибухи продовжують лунати поблизу Ічні, але їх інтенсивність знизилася. Тисячі людей евакуйовано у 30-кілометровій зоні від військових складів. Повітряний простір, а також рух залізничного і автомобільного транспорту тимчасово зупинено.

Про це у прямому ефірі 24 каналу розповілу журналістка Елізавета Герасимюк.

За її словами, знімальна група 24 каналу доїхала до села Монастирище. Виїзд із села – крайня точка, куди можна доїхати будь-яким транспортом. Тут стоять блокпости і далі поліція не пропускає. Адже територія вважається небезпечною – туди можуть долетіти снаряди.

Зараз вибухів чути набагато менше, один чи два на хвилину, а то й рідше. Місцеві ж мешканці розповідали, що уночі пережили жахливі відчуття. Спершу сприйняли вибухи за грозу, потім перелякалися і почали збирати речі, але зрештою через небезпеку від мародерів вирішили не полишати домівок,
– повідомила журналістка.

І додала, що поліція пропускає дорогою тільки ті автомобілі, які вивозитимуть людей.

Через острах перед мародерами не полишили домівок, – журналістка про ситуацію поблизу Ічні
Поліція пропускає тільки автомобілі для евакуації населення

У ДСНС розповіли, що загиблих немає, але 63 людини звернулися до медиків через задимлення – втім, у їх госпіталізації не було потреби. 

Нагадаємо, журналіст Юрій Бутусов ще у жовтні 2017 року писав про щонайменше чотири з 14 арсеналів в Україні, які перебувають у зоні ризику через нестачу на складах військовослужбовців.

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: