Новини Чернігова

«Центрліфт» допікає чернігівцям: громада обіцяє штурмувати міськраду

«Центрліфт» допікає чернігівцям: громада обіцяє штурмувати міськраду

Жителі чотирнадцятиповерхового будинку по проспекту Миру, 180 з приїздом журналістів влаштували справжній мітинг. А причина цього одна – в них майже чотири місяці не ремонтують вантажопасажирський ліфт.

«Гроші платимо ми регулярно, а ліфт не працює», — говорить голова будинку Андрій Арендар.

«Скільки раз намагалися звертатися у цей «Центрліфт», але ми не знаємо, до кого звертатися. Коли ми знайшли номер телефону і додзвонилися, ми запитали, з ким розмовляємо, нам сказали, що він усе передасть», — розповідає мешканка будинку Тетяна Дзюба.

«Коли визиваєш аварійну ліфта, вони обіцяють, і ми чекаємо. Надіємося, і ніхто не приїжджає. Обман. Справжнісінький обман. Це дуже образливо, що людину ні за що не мають. Ні за що», — відзначає мешканка будинку Валентина Корж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Управлінню ЖКГ не вистачає 6 мільйонів на ліфти

«Визиваємо цих ліфтерів. Обманюють нас, що виїхали. Чекаємо, чекаємо – немає», — зазначає мешканка будинку Надія Хропата.

«Ми вирішили з жителями будинку прийти на чергову сесію і відстоювати це питання», — говорить мешканка будинку Тетяна Дзюба.

Є й інший невеликий пасажирський ліфт, але він постійно ламається. Люди бояться у нього заходити.

«Той не працює і маленький ледь-ледь ходить. Дуже страшно на ньому їхати, особливо з дітьми малими», — зауважує мешканка будинку Віра Жога.

«Був «ОТІС», було нормально. Зараз страшно в ліфт зайти – він так гуде. Зараз ніхто взагалі не дивиться. Ні профілактику не роблять, не дивляться нічого», — говорить мешканка будинку Тетяна Дзюба.

«Нікого не цікавить, і писали листи, і все», — розповідає мешканка будинку Ніна Лиштван.

До речі, непрацюючий вантажний ліфт, виявляється, не старий. Але саме він зламався. Саме це викликає в людей підозри в недобросовісності обслуговуючої компанії.

«Ліфт поміняний, новий. Старий як-небуть працює, а новий ліфт вийшов з ладу, і нікому це не потрібно», — зауважує мешканка будинку Ганна Назаренко.

«Мені здається, вони його розкурочили.  – Хто розкурочив? – Ліфтери, яким не можна додзвонитись. Він і робив. А то приїхали, відключили. Якби він поламався і став, то одне. А то відключили, і все», — припускає мешканець будинку Ярослав Шершньов.

Обслуговуючу компанію «Центрліфт», що не так давно замінила «ОТІС», знайти вдалося. З третьої спроби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мережу сколихнула пропозиція про оплату ліфта

«Керівництво знаходиться на другому поверсі в 205 кабінеті», — говорить кладовщик «Центрліфту».

«Звернулися люди за адресою Миру, 180. – Я відділ кадрів. – А де керівництво? – В сусідньому».

«Там виявлена поломка. Там необхідно міняти шкіф. А можливо, й редуктор. Ремонт запланований на лютий», — повідомляє керівник ТОВ «Центрліфт» Руслан Вовк.

«Перший раз записали, що зроблять 22 жовтня, другий раз завірили, що зроблять 22 листопада, третій раз – що 22 січня», — розповідає мешканка будинку Тетяна Дзюба.

За словами жителів будинку, зламаний ліфт був виготовлений в Україні, тому й запчастини до нього мають бути також вітчизняні. В «Центрліфті» ж причиною довготривалого ремонту називають замовлення іноземного обладнання. Загалом, на ліфти в цьому році з міського бюджету заплановано 10 мільйонів гривень. А ось провладний депутат міськради Сергій Воробйов вже навіть пропонує впровадження платних ліфтів. На його думку, таке ноу-хау може підняти з колін наше ліфтове господарство.

ЗАРАЗ ЦЕ ЧИТАЮТЬ: Експерти дослідили, якою мовою жителі Чернігівщини спілкуються вдома

25.01.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Залишити відповідь

Войти с помощью: