Новини Чернігова

Це важко буде забути, – сіверяни відверто про зиму-2017

Це важко буде забути, – сіверяни відверто про зиму-2017

Попри тріскучі морози та сніжні заметілі, календарна зима добігає кінця. Сьогодні, в останній зимовий день, ми вирішили провести власне соцопитування та підвести велику риску під сезоном, який минає.

Ставлячи одне й те саме запитання «Чим Вам запам’яталася зима?» людям різного віку й статусу, ми отримали доволі цікаві відповіді.

Віталій Кугук, пенсіонер

Одного зимового ранку до мене на гостини завітала ціла знімальна група журналістів, перед якими я завзято демонстрував роками приховані здібності.

Так на мить я став зіркою екрану, а про це важко буде забути (сміється. – Авт.).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корюківський феномен: чоловік говорить задом наперед

«І сичюутсирок юодоган, юатів унижурд улимдюЛ з юоьншедйирп юонсев!» (І, користуючись нагодою, вітаю дружину Людмилу з прийдешньою весною!)

Ратан Ахмедов, корюківський міський голова

Аномальною погодою. На Різдво збирали гриби в лісі. Людству слід замислитись, що зміни клімату – це не проблема наших внуків, це наша проблема.

Також як міський голова не можу не сказати. Ця зима не була суровою, проте в кожному регіоні були аварійні ситуації в сфері міських комунікацій (каналізація, тепло…). Житло з міськими комунікаціями в радянські часи зводили в один час – так звані п’ятирічки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аномальні явища: сіверянин назбирав грибів серед зими

Сьогодні зношення мереж становить майже 100%, тому не за горами час, коли впродовж тих же п’яти-десяти років нас чекатиме техногенна катастрофа. Бюджети міст не здатні в повній мірі самотужки з цим впоратися сьогоднішніми темпами. Це має бути державна програма, яка, у свою чергу, запустить економіку країни – металопрокат, бетон, мережеве обладнання, робочі місця.

Тетяна Макаренко, мати в декретній відпустці

Мені цієї зими запам’яталися новорічні свята в тихій сімейній обстановці, погода, яка постійно дивувала, і веселі прогулянки всією родиною на свіжому повітрі. Також я ціную і завжди з усмішкою згадую спілкування з друзями за чашкою теплого чаю в натопленій лазні.

Дуже приємно, що до незабутніх моментів можна зарахувати відвідування вистав у Чернігівському драмтеатрі. Зокрема, докудрама «Вій» у виконанні місцевих артистів залишила чудовий «післясмак» на всю зиму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актор чернігівського драмтеатру оголився на докудрамі «Вій»

Ірина Кокоть, вчителька

У кожної людини в житті є переломні моменти. Ця зима навчили мене бути сильною. Вона запам’яталася мені боротьбою за місце під сонцем для моїх дітей.

Маю надію, що зима-2017 стане злітною смугою для мого літака «Щасливе майбутнє».

Єлизавета, учениця 2-го класу

Цього року я вперше побувала в зимових Карпатах, стала на лижі й майже навчилася на них кататися. Також на Новий рік до мене приходили аж два Діди Морози й принесли повен дім подарунків. А ще на день народження, який був минулого тижня, мені подарували хом’ячка, про якого я давно мріяла.

Отже, цієї зими збувалися всі мої бажання.

 

Юлія Зуб, фрілансер

Мені зима запам’яталася своєю непостійністю, і в цьому вона чинила, як справжня жінка!

Коли на Новий рік немає ані сніжинки, а в останні дні зими все навколо замітає снігом і повітря тріщить від морозу – це дійсно незабутньо!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весна на Чернігівщині розпочнеться морозом та хуртовиною

А чим вам запам’яталася зима-2017? Свої відповіді залишайте в коментарях.

28.02.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова