Це – політичне замовлення, – Поляков про затримання охоронця Розенблата

Це – політичне замовлення, – Поляков про затримання охоронця Розенблата

Джерело Телеканал новини «24»

Нардеп від фракції “Народного фронту” Максим Поляков назвав затримання працівниками НАБУ охоронця Розенблата політичним замовленням через його викривальну діяльність.
Про це Поляков заявив в ефірі одного з українських телеканалів.
“Я вважаю, що всі коментарі і дії пана Ситника є особистою помстою щодо мене. Це політичне замовлення, пов’язане з моєю викривальною діяльністю стосовно інформації про діяльність Саакашвілі, Угулави і Сакварелідзе. Насправді НАБУ керує грузинська мафія, вони працюють поза законом”, – заявив він.
Нардеп додав, що звинувачення його та Борислава Розенблата має місце політичне замовлення і розправу над “Народним фронтом”.
Ніякої інформації, ніякого підтвердження не існує. Звинувачення, що я можу мати до цього (до отримання грошей, – “24”) стосунок, я можу так само прокоментувати, що я переконаний, що ці кошти, мабуть, йшли до Ситника. У них є суддя Бобровник, який виконує їхні рішення, – наголосив він.
Також нардеп стверджує, що 19 червня було скоєно напад на його дружину. Невідомі особи вкрали у неї телефон.
“Я підозрюю, що це були з НАБУ. Проти мене ніяких дій немає і бути не може, але я відчуваю залякування, фізичне залякування моїх помічників. Вчора відкрито кримінальне провадження щодо розбою особами”, – додав політик.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017