Місто і регіон

Буде нумерування: в мережі скандал через скасування по батькові | Ніжин

В Україні пропонують скасувати використання по батькові, оскільки вважають його рудиментом Радянського Союзу

До такої ініціативи українці поставилися неоднозначно. Багатьох вона обурила.

Читайте також

Підбирають двійника: українцям продають громадянство ЄС

«Від імені та прізвища теж відмовитися. Відразу надавати ідентифікаційний номер, пан, 3456234512. Взагалі ніяких проблем», – пишуть в мережі.

Також велика кількість користувачів мережі вважає, що наближення до Європи в Україні почали не з того.

«Ви паразити злодії не займайтеся ху*нею, зробіть гідні зарплати, зробіть дороги. Щоб людям було легше жити, а не якусь ху*ню придумуєте», «Економіку потрібно піднімати і красти не потрібно, ось тоді і будемо ближче до Європи», «Дебіли, по батькові в паспорті заважає. Проблем інших в країні немає?», «Дурдом, вони рівняються до Європи. Ви б краще людям дали гідну заробітну плату, а пенсіонерам пенсії, такі як в Європі. У нас народ бідний і ця убогість вже набридла», «Нефіг робити? Мало у нас проблем? Хочете бути ближче до Європи дайте гідні зарплати. Ліплять всяку Х…»- пишуть в інтернеті.

Але є і ті, кому така ініціатива сподобалася.

«Чому б і ні…. Мені подобається пані Марина…. Особливо в певному віці, коли необхідність використання по батькові починає лякати жінок», «Я не знаю що дає по батькові в паспорті… Володимир син Юрія і онук Євгена… для чого ця інформація в паспорті? Не родовід же, врешті-решт… документ, що засвідчує особу… громадянство… і потім, непотрібна пафосність в офіційному документі… кому цікаво чий ти син або дочка на пошті, в аеропорту, в банку?», «Чому б ні? Є дуже хороші українські звернення пан Василь, пані Наталя. А батька треба пам’ятати в серці…», – відзначають користувачі соцмереж.

 

Джерело: Politeka

Джерело: Нежатин
18.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook