“Буковель” і активи “Приватбанку” продадуть з державного аукціону

“Буковель” і активи “Приватбанку” продадуть з державного аукціону

Джерело Телеканал новини «24»

Відомий лижний курорт “Буковель” та активи націоналізованого банку “Приватбанк” планують продати на державному аукціоні.
У грудні 2016-го року найбільший приватний банк України “Приватбанк” був націоналізований. Тепер його активи планують продати з державного аукціону.
Про це повідомив директор державної Системи електронних торгів арештованим майном Віктор Вишньов в інтерв’ю виданню “Новое время”.
За його словами, держпідприємство СЕТАМ виграло тендер на продаж активів банку і зараз чекає на підписання договору про реалізацію майна.
“Це перший банк з такими обсягами активів. Там буде близько 2 тисяч об’єктів до реалізації”, – уточнив Вишньов.
Загальна вартість цього майна поки невідома, оскільки оцінка ще не проводилася.
Це буде доволі тривала співпраця, бо такий обсяг активів, по-перше, не можна одномоментно викинути на ринок, бо це його просто обвалить. По-друге, там доволі різні об’єкти, і вони будуть потребувати різного часу на підготовку їх до продажу, – пояснив експерт.
Вишньов зазначив, що з пакета об’єктів найбільшими є гірськолижний курорт “Буковель», тренувальна база та стадіон футбольного клубу “Дніпро” та кілька великих бізнес-центрів, зокрема, у Дніпрі.
За словами Вишньова, йдеться про “дуже цікаві активи” – від квартир, офісів, відділень банку до великих інфраструктурних проектів.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017