Україна і світ

“Будьте сміливішими”: 18-річна дочка Кадирова відкрила магазин з інтимними товарами

"Будьте сміливішими": 18-річна дочка Кадирова відкрила магазин з інтимними товарами

Попри те, що тема сексу у Чечні табу, дочка глави Чечні Рамзана Кадирова Айшат відкрила магазин жіночої еротичної білизни та інтимних аксесуарів.

Та магазин пропонує свої товари обмеженому колу людей, повідомляє “Російська служба BBC”.

Урочисте відкриття бутіка “A Lady” відбулось ще наприкінці листопада у центрі Грозного. Там можна придбати жіночу білизну брендових європейських та американських марок, інтимну косметику – наприклад, масажний крем, який дозволяє “спробувати партнера на смак”, гель для вагіни, батоги, маски та інші аксесуари.

Будуар твоїх таємниць. Будь сміливіше. Тільки між нами,
– так описують асортимент товарів у закритому акаунті магазину в Instagram.

До слова, “A Lady” не має офіційного сайту, а тільки закритий акаунт у Instagram @Ladya_boutique. Тож подивитися на пропозиції бутіка можна лише з дозволу адміністратора облікового запису. Наразі акаунт налічує майже 20 тисяч підписників.

Зауважимо, що Чечня – це регіон, у якому тема сексу табуйована. Чоловіки не торкаються своїх дружин в присутності інших людей, подружжя не називає по імені один одного при сторонніх, в деяких сім’ях чоловік з дружиною навіть не розмовляють один з одним перед батьками. До того ж, Рамзан Кадиров позиціонує себе як борця за традиційні ісламські цінності. Він неодноразово публічно виступав проти сексуальної освіти у школах і запевняв про необхідність стриманої поведінки жінок на публіці.

Джерело Телеканал новини «24»
07.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook