Україна і світ

Бранця Кремля Євгена Панова етапують до Москви

Бранця Кремля Євгена Панова етапують до Москви

Євгена Панова, якого засудили в анексованому Криму у «справі українських диверсантів» етапували з Сімферопольського СІЗО в Москву.

Про це повідомив його брат Ігор Котелянець.

“Скоріше за все до Лефортово. Наразі він тимчасово знаходиться в Краснодарі”, – зазначив Котелянець.

Він вважає, що Панова перевозять, бо 25 жовтня у Москві має відбутися судове засідання, на якому прокурор проситиме збільшити термін ув’язнення українця до 10,5 років.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ звинуватила Україну у підготовці теракту в окупованому Криму. Одним із фігурантів справи назвали 39-річного Євгена Панова, який раніше служив у 37-му батальйоні ЗСУ. Згодом окупанти засудили його до 2 місяців ув’язнення.

За даними джерел російського “Інтерфаксу”, стаття, яку інкримінують українцеві, звучить так: “підготовка до вчинення вибуху, підпалу або інших дій, спрямованих на руйнування або пошкодження підприємств, споруд, об’єктів транспортної інфраструктури і транспортних засобів, засобів зв’язку, об’єктів життєзабезпечення населення з метою підриву економічної безпеки та обороноздатності Російської Федерації, вчинені організованою групою”. 

Зазначимо, Євген Панов неодноразово заявляв про катування, психологічний тиск на нього, а також про фальсифікацію доказів у справі і перешкоджання роботі адвокатів. Правозахисники заявляють, що Євген Панов, як і інші українці, що стали фігурантами справ про “диверсантів”, є жертвами політичного переслідування.

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: