Місто і регіон

Боротьба за ніжинський залізничний перехід продовжується: ПАТ «Укрзалізниця» подала апеляційну скаргу | Ніжин

 25 травня у Ніжинському міськрайонному суді відбулося четверте судове засідання про відкриття переходу на платформу №2 та вихід на автостанцію на залізничній станції Ніжин. Ніжинці на чолі з Олександром Богданом подали до Ніжинського міськрайонного суду позов на Чайку Юрія Кириловича (начальника станції м. Ніжин), вказуючи на порушення прав людини та протиправні дії керівників станції.

В результаті судового засідання було прийняте рішення, щодо відкриття залізничного переходу і облаштування його технічними засобами, за для безпечного користування. «Це не просто перемога, це великий крок до влади, яка знаходиться у руках народу»,  – зазначила громадськість міста Ніжина.

Проте, вже пройшло три тижні, а рішення так і не вступило в силу: ніжинці та гості міста продовжують підніматись та пересуватись наземним переходом. Як стало відомо журналістам сайту «Нежатин» ПАТ «Укрзалізниця» подала апеляційну скаргу до Апеляційного суду Чернігівської області, аби оскаржити попередньо прийняте  рішення Ніжинським міськрайонним судом. Свої аргументи вони виклали на 6-ти сторінках, головним пунктом яких було зазначене раніше на суді: протягом доби через вокзал, судячи з розкладу, проходить більш ніж 99 пар поїздів, що перебільшує норму, яку передбачено законом – 50 пар поїздів на добу. Олександр Богдан, який був ініціатором судового спозову, наразі готує відповідь на апеляцію.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
22.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook