Україна і світ

Бойовики Донбасу готуються до появи “Джавелінів”, – “Інформаційний спротив”

Бойовики Донбасу готуються до появи "Джавелінів", – "Інформаційний спротив"

Бойовики готуються до появи переносних протитанкових ракетних комплексів “Джавелін” у зоні АТО на Донбасі. Задля цього армійські корпуси російських окупаційних військ зосередили зусилля на підтримці бойової готовності, інженерному обладнанні місцевості, проведенні планових заходів з бойової підготовки та перевірки ситуації в підпорядкованих підрозділах.

Про це повідомляє “Інформаційний спротив”.

Зазначається, що чергові артилерійські розрахунки бойовиків перебувають у стані постійної готовності нанести вогневий удар по Збройних силах України. Окрім того, щодня серед бойовиків проводяться тренування з відпрацювання питань розгортання та виходу на передові вогневі позиції для нанесення вогневих ударів.

Також повідомляється, що під час зимового періоду навчання бойовики на полігонах “Центральний”, “Відважний”, “Ударний”, “Приморський” інтенсивно проводять заходи бойової підготовки задля злагодження дій підрозділів при проведенні наступу.

Наголошується, що в частинах і підрозділах першого та другого армійських корпусів бойовиків почали працювати комісії під керівництвом офіцерів збройних сил Росії. Ці комісії працюють для перевірки готовності та якості проведених робіт по обладнанню бронетехніки додатковими засобами захисту від “Джавелінів”.

Що таке “Джавеліни”? Джавелін – переносний протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) виробництва американських підприємств Raytheon та Lockheed Martin. Оператор ракетного комплексу не має супроводжувати і коригувати політ ракети, поки вона наближається до цілі. “Джавелін” призначений для ураження бронетехніки, укріплень на землі, а також деяких літальних об’єктів, що переміщуються на низькій висоті та швидкості – гелікоптерів або безпілотників.

Джерело Телеканал новини «24»
07.02.2018

Facebook
Close