Україна і світ

Бойовики “ДНР” не дозволяють працівникам Vodafone відновити мобільний зв’язок

Бойовики "ДНР" не дозволяють працівникам Vodafone відновити мобільний зв'язок

Бойовики не дали гарантій безпеки працівникам мобільного оператора “Vodafone-Україна” для проведення ремонтних робіт задля відновлення мобільного зв’язку на окупованій території Донеччини.

Про повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

“Станом на 1 лютого 2018 року гарантії безпеки на виконання ремонтно-відновлювальних робіт на території ОРДО від представників незаконних збройних формувань не отримані. Представники Vodafone констатують відсутність подачі електроенергії на обладнання на території ОРДО”, – мовиться у повідомленні Міністерства.

Там зазначили, що питання відновлення мобільного зв’язку на території окремих районів Донецької області обговорювалося на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську.

На жаль, всі спроби української сторони відновити зв’язок з окупованої частиною Донецької області блокуються незаконними збройними формуваннями,
– наголосили у відомстві.

У Міністерстві також наголосили на наданні українській стороні безпечного доступу для ремонтних бригад у районі Оленівки, які “полагодили б технічні пристрої на непідконтрольній Україні частині Донецької області і відновили можливість спілкування між громадянами України”.

Джерело Телеканал новини «24»
02.02.2018

Facebook
Close