Україна і світ

Блокування ресурсу “Вести”: з’явилась інформація про перші затримання

Блокування ресурсу "Вести": з'явилась інформація про перші затримання

Представники медіахолдингу “Вести” заявили, що служба безпеки бізнес-центру “Гулівер”, де розташовуються редакція ресурсу, затримала трьбох молодиків, що брали участь у погромах.

Про це повідомляється на офіційному сайті ресурсу “Вести”.

Зокрема, зазначається, що перед цим понад десять людей у масках і бронежилетах окупували сходи, що ведуть до офісу “Вестей”.

Проте вже за деякий час стало відомо, що служба безпеки БЦ “Гулівер” затримала трьох чоловіків, які брали участь у погромі редакції видання.

За словами охоронців, це троє молодих чоловіків міцної спортивної зовнішності – їх було затримано на першому поверсі, коли ті намагалися пройти через турнікети.

Крім того, один із молодиків спробував втекти, але його також затримали.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вранці 8 лютого в офіс бізнес-центру “Гулівер” прийшли з обшуками силовики: на одному із поверхів цієї установи розташовується редакція газети “Вести”, однойменного сайту та радіо. Згодом з’явилася інформація, що усі приміщення холдингу перейшли до Нацагентства з питань виявлення злочинних активів.

Вже надвечір у агенстві азявили, що невстановлені особи в масках та озброєні холодною зброєю, кийками та помповими рушницями погрожують представникам компанії-управителя холжингу “Вести”.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close