Україна і світ

Блокування дороги до кордону з Польщею: у поліції розповіли про ситуацію на пунктах пропуску

Блокування дороги до кордону з Польщею: у поліції розповіли про ситуацію на пунктах пропуску

У суботу, 3 лютого, після протестів поблизу всіх чотирьох раніше заблокованих пунктів пропуску на кордоні України з Польщею відновлено рух транспорту.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зазначимо, що активісти раніше перекривали дорогу поблизу пунктів пропуску “Шегині” та “Рава-Руська”. Люди протестували проти закону про нові митні правила при перетині кордону.

В МВС зазначили, що правоохоронці Львівської та Волинської областей забезпечили правопорядок під час протестних акцій на кордоні. Зокрема, мовиться про пункти пропуску “Шегині”, “Рава-Руська”, “Краковець” та “Ягодин”.

“Блокування руху транспортних засобів на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин біля села Старовойтове на Волині, а це близько 1 кілометра від пункту пропуску через кордон “Ягодин”, розпочалося о 9:40. Участь у блокуванні брали 30 осіб”, – мовиться в повідомленні.

Згодом, близько 10:20, було перекрито рух транспорту поблизу пункту пропуску “Шегині”. Близько 13:00 блокування завершилося і рух автотранспорту був відновлений. Окрім того, об 11:03 у селі Рата Жовківського району, що біля пункту пропуску “Рава-Руська”, рух транспорту перекрили 40 осіб. Перекриття завершилося о 15:00.

Третім місцем на Львівщині, де люди блокували рух на кордоні, став пункт пропуску “Краковець” у селі Наконечне. Блокування тут розпочалось о 13:20 і завершилося близько 14:00.

До слова, 30 січня на Львівщині теж кілька десятків протестувальників заблокували дорогу перед пунктом пропуску “Рава-Руська” на кордоні з Польщею.

Джерело Телеканал новини «24»
03.02.2018

Facebook
Close