Місто і регіон

Більшість харчоблоків навчально-виховних закладів Ніжина в критичному стані | Ніжин

Не перестаємо чути вислів, що «діти – це наше майбутнє» або ж «усе найкраще – дітям», але, через недостатнє фінансування, деякі заклади освіти Ніжина знаходяться зовсім не у задовільному стані.
Про це на засіданні виконкому, що відбулось 15 червня  відзвітувала заступник начальника управління освіти Наталія Пономаренко. Мова йшла про критичний стан харчоблоків шкіл та дитячих садочків Ніжина.
Раніше для облаштування харчоблоків з міського бюджету було виділено гроші на закупівлю 11 електроплит, 4 бойлерів, 3 електром’ясорубок, 1 морозильної камери, 3 електровитяжки та інші прилади.
Але цього, звісно, не достатньо, адже харчоблоки потребують і ремонту, і додаткових приладів обслуговування харчоблоку. Виділення на це грошей потребують такі школи міста: №1 (повне обладання харчоблоку), №3 (ремонт каналізації), №6 (ремонт системи водопостачання), №9 (ремонт системи каналізації та обладанання підлоги у харчоблоці), №10 та НВК «Престиж» (необхідний поточний ремонт).
Із дошкільних навчальних закладів грошових вкладень в харчоблоки потребують 1-й (ремонт харчоблоку та кладової), 7-й (необхідний поточний ремонт), 13-й (ремонт підлоги та стін) та 23-й садочки.
Загалом необхідно витрати 800 тисяч гривень на шкільні заклади та 390 тисяч на дитячі садочки.

Тетяна Хороших

фото з соцмереж

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
16.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook