Україна і світ

Біатлон на Олімпіаді-2018: Жіночий спринт виграла німкеня Лаура Дальмаєр

Біатлон на Олімпіаді-2018: Жіночий спринт виграла німкеня Лаура Дальмаєр

Біатлон на Олімпійських іграх 2018 у південнокорейському Пхьончхані стартував 10 лютого із жіночого спринту. Українські біатлоністки, на жаль, не потішили вболівальників медалями.

Саме на цей вид спорту і на жіночі гонки вболівальники української збірної покладають найбільші медальні надії.

У жіночому спринті на 7,5 кілометрів Україну представляли 4 біатлоністки. Анастасія Меркушина стартувала під 7-м номером, Валентина Семеренко – 26-ю, Віта Семеренко – 33-ю, а Ірина Варвинець – 42-ю.

На першій стрільбі Меркушина припустилась двох промахів. Нещасливим для 23-річної української біатлоністки також видався останній постріл на другій стрільбі.

Також двох промахів на першій стрільбі припустилась Валентина Семеренко.

На відміну від сестри Віта Семеренко стрільбу лежачи провела без жодного промаху і була в когорті тих небагатьох спортсменок, хто зумів відпрацювати першу стрільбу на нуль. На другій стрільбі вона припустилась одного промаху.

У підсумку така доволі влучна стрільба у поєднанні із хорошою швидкістю дозволили Віті Семеренко фінішувати найвище серед українок – 14-ю.

В Ірини Варвинець, яка вийшла на дистанцію останньою з українських біатлоністок, взагалі не склалось зі стрільбою.

На першому вогневому рубежі вона припустилась одного промаху, а от на другій українка не влучила по мішенях одразу 4 рази, заробивши загалом 5 штрафних кіл.

Перемогу у першій біатлонній гонці на XXIII Зимових Олімпійських Іграх завоювала німкеня Лаура Дальмаєр, випередивши норвежку Марте Олсбю на понад 24 секунди.

Бронзовою призеркою жіночого спринту на Олімпіаді-2018 стала біатлоністка з Чехії Вероніка Віткова.

Біатлон на Олімпіаді-2018: Жіночий спринт виграла німкеня Лаура Дальмаєр

Переможці спринтерської гонки серед жінок на Олімпіаді-2018

Джерело Телеканал новини «24»
10.02.2018

Facebook
Close