Україна і світ

Біатлон на Олімпіаді-2018: Чоловічий спринт виграв німець Арнд Пайффер

Біатлон на Олімпіаді-2018: Чоловічий спринт виграв німець Арнд Пайффер

У неділю, 11 лютого, біатлон на Олімпійських Іграх 2018 продовжився чоловічим спринтом, де на вболівальників чекали неабиякі несподіванки. Капітан української чоловічої збірної Дмитро Підручний не схибив на жодній стрільбі, але високим результатом, на жаль, не потішив.

Україну у спринтерській гонці серед чоловіків представляло 4 біатлоністів. Серед ранніх стартових номерів був Дмитро Підручний – він вийшов на старту 11-м. Артем Прима розпочав гонку 35-м, а у серед пізніх номерів були Сергій Семенов (65-й) та Володимир Семаков (78-й).

Капітан української чоловічої збірної Дмитро Підручний чисто відстрілявся на стрільбі лежачи і після першого вогневого рубежу вийшов із 5-м поточним результатом.

26-річний український біатлоніст став одним з тих небагатьох, кому вдалось обидві стрільби відпрацювати з «нулями». Після другого рубежу Підручний вийшов з високим четвертим результатом, проте на фініші йому довелось трохи «посунутись» і у підсумку тернополянин посів 21-ше місце у спринті.

Артем Прима на обох вогневих рубежах припустився по одному промаху.

Неабияк понервувати своїх вболівальників примусив лідер загального заліку француз Мартен Фуркад. На першій стрільбі він схибив одразу три рази, проте на лежці відстрілявся чисто і зумів піднятись у топ-10.

Перемогу у гонці здобув німець Арнд Пайффер, не припустившись промахів на жодній стрільбі і показавши чудову швидкість на дистанції. Срібло у чеха Міхала Крчмаржа, а олімпійську бронзу в італійця Домініка Віндіша.

Новина доповнюється

Джерело Телеканал новини «24»
11.02.2018

Facebook
Close