Україна і світ

Безвіз з Україною не призупинять – в МЗС пояснило, чому боятись не варто

Безвіз з Україною не призупинять – в МЗС пояснило, чому боятись не варто

Ризиків припинення безвізового режиму між Україною і Євросоюз немає. Є кілька критеріїв, за якими ЄС може призупинити дію безвізового режиму, але Україна поки не дає підстав для цього кроку Брюсселя.

Про це сказав директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев в інтерв’ю “Європейської правді”.

“За всіма міграційними критеріями Україна не дає підстав говорити, що безвізовий режим буде припинений”, – заявив Погорельцев.

Він пояснив, що за час дії безвізу не спостерігається зростання випадків відмови у в’їзді на кордоні, зростання кількості нелегалів на території ЄС, чи збільшення кількості прохачів притулку з України.

“Наступний критерій – зниження рівня співпраці країни з ЄС у сфері реадмісії – тут у нас теж усе гаразд. Ще один тригер – зростання ризиків громадському порядку або внутрішньої безпеки держави-члена, зокрема, істотне зростання кількості тяжких злочинів або терористичних злочинів в третій країні, тобто в нашому випадку – в Україні. Тут, сподіваюся, також погроз не буде”, – додав Погорельцев.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close