Березюк пояснив, чому вирішив розпочати голодування

Березюк пояснив, чому вирішив розпочати голодування

Джерело Телеканал новини «24»

Лідер фракції “Самопоміч” Олег Березюк стверджує, що не може залишити львів’ян наодинці зі стражданнями, які спровокувала чинна центральна українська влада, відтак ухвалив рішення щодо голодування.
Про це він розповів у ефірі 24 Каналу.
“Я упродовж минулого тижня перебував у Львові: ходив, говорив, дивився. Знаєте, не можна в демократичній державі знущатися з людей. Це неправильно! Люди страждають, і причиною цього страждання є цинічна поведінка держави, яка бореться так зі своїм політичним опонентом. Політичні репресії, які робляться через страждання людей, є деспотією деспотій”, – підкреслив парламентар.
За його словами, він як лікар просто перейнявся тим, оскільки, якщо львів’яни страждають, якщо є небезпека їхньому життю, то і він, працюючи у Києві, також мусить страждати.
“Влада, яка позиціонує себе як проєвропейська та на кожному куті кричить про неймовірні можливості, і в той самий час вона знущається над людьми, цинічно брешучи, то ця влада є нечесною та деспотичною. Тому, знаєте, досить спокійно протягом 4-5 днів обмірковуючи це, сьогодні, 19 червня, прийняв це рішення вранці”, – зауважив лідер “Самопомочі”.
Також депутат наголошує, що основною його вимогою є припинення знущання над людьми, оскільки це є неприпустимим у XXI сторіччі в місті, яке є символом волі, місті, яке довело що не олігархічне, а публічне управління є ефективним.
“Львів – місто волі та духу, яке ніколи не лягало, але може стояти поруч. Те я і роблю, тобто підтримую львів’ян, які завжди є толерантними до влади, якщо вона навіть робить помилки, але при цьому має спільну мету. Але зараз складається таке враження, що ця влада їх ігнорує”, – зазначив народний ообранець.
Щодо термінів голодування, то лідер “Самопомочі” запевняє, що це залежить від президента, прем’єра та від держави загалом.
Якщо в державі є цінність людського життя, то вони будуть робити це чесно небрехливо. Бо вони це вже роблять рік. Ця подія сьогоднішня не є подією вчорашнього чи позавчорашнього дня: години розмов з премєрм, президентом, членами Кабміну. Але як відповідь, всі знизують плечима та показують на че приміщення. Тому сьогодні я тут (Адміністрація Президента – “24”). Якщо є цінність, то це закінчиться швидко, якщо немає цінності, то Львів буду стояти, і я буду стояти. Бо інакше вони знищать Львів, вони збрешуть і продадуть Україну, яка для них нічого не вартує, а є лише джерелом надприбутків особистісних, – наголошує політик.
На його думку, щоб виправити ситуацію, слід перестати знущатися над людьми у Львові, але не таким чином, як вони це робили фейками: меморандумами на папері, які не виконуються, заявами про взяття на себе відповідальності, яку вони у підсумку так і не взяли, а кажуть, що це все може зробити місцева влада, а вона не може, відповідно до чинного законодавства.
“Чому Львів вистояв упродовж року? Величезна повага українських мерів до міського голови Львова та порада прем’єр-міністра партизанити, ось вони і партизанили. А потім до цих мерів звертаються правоохоронці та поліція по Україні ловить машини. Але львів’яни в цьому разі не поганими, вони рятувалися від знущань з боку влади. Сьогодні так вже не можна робити у XXI столітті”, – резюмував Олег Березюк.

+Відео

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
19.06.2017