Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Бенісіо дель Торо аплодував стоячи, – герой фільму “Донбас” розповів про публіку в Каннах

Бенісіо дель Торо аплодував стоячи, – герой фільму "Донбас" розповів про публіку в Каннах

На другий день Каннського кінофестивалю-2018 відбулась прем’єра четвертого повнометражного фільму українського режисера Сергія Лозниці “Донбас”. В екслюзивному інтерв’ю для сайту “24” герой фільму – український актор, режисер та сценарист Георгій Делієв розповів, як зустріли фільм у Каннах.

За словами кіноактора, спочатку він не міг зрозуміти реакцію людей на фільм безпосередньо під час показу. Однак після завершення стрічки люди довго аплодували та не стримували емоцій.

Оскільки я був у залі, то реально бачив, як люди реагували на картину. Звісно, під час показу неможливо зрозуміти, що люди відчувають. Але фільм закінчився, пішли титри, і люди дуже довго, стоячи, аплодували. І я обернувся подивитися на реакцію людей, а поруч – Бенісіо дель Торо. Він теж аплодував стоячи,
– поділився Георгій Делієв.

Бенісіо дель Торо аплодував стоячи, – герой фільму "Донбас" розповів про публіку в Каннах


Георгій Делієв 

Актор фільму “Донбас” також додав, що іноземці не завжди можуть сповна розуміти усі нюанси та мовні тонкощі в кінокартині, але сам фільм у результаті вийшов справді парадоксальним, шокуючим та часом навіть смішним.

Бенісіо дель Торо аплодував стоячи, – герой фільму "Донбас" розповів про публіку в Каннах
Акторський склад фільму “Донбас” Сергія Лозниці (Георгій Делієв крайній ліворуч)

“У кожного героя своя інтонація, свій акцент, свій ритм. Усі різні, не схожі один на одного: дуже колоритні, яскраві персонажі. Але все зроблено так достовірно, що не видно, де професійні, а де непрофесійні актори. Це рівень документального кіно.

Режисер дуже точно вихопив картинки із життя. Наче він сам спостерігав, як там все відбувається. Я впевнений, він вивчав тему, вивчав документальні кадри і з цього сплів свою канву. Тому воно сприймається як гротеск, але дуже життєвий гротеск”, – підсумував Делієв.

Нагадаємо, що Каннський кінофестиваль-2018 триває з 8 по 19 травня на Лазуровому узбережжі у Франції. В конкурсній програмі фестивалю також представлено декілька українських кінострічок. Оголошення лауреатів Каннського фестивалю відбудеться під час офіційної церемонії закриття події. Варто додати, що кінокартина “Донбас” Сергія Лозниці увійшла в конкурсну програму “Особливий погляд”, в якій головою журі є знаменитий актор та режисер Бенісіо дель Торо.

Джерело Телеканал новини «24»
16.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ