Місто і регіон

Батько загиблого в зоні АТО військослужбовця з Ніжинщини звертається до небайдужих людей | Ніжин

Шановні небайдужі громадяни та всі ті, хто мене добре знає! Звертається до Вас батько Петрик Віктор Миколайович (конт. тел. 097-833-97-86) загиблого в зоні АТО військовослужбовця Петрика Сергія Вікторовича. Прошу надати посильну вами допомогу у перекритті даху Української Православної церкви Київського Патріархату в с. Рашівка Гадяцького району Полтавської області. Приймається допомога будівельними матеріалами або коштами на їх закупку – це надасть можливість скоріше зробити дах храму.

«Отець Богдан своїми силами розпочав будівництво української церкви у травні 2017 року. Наразі насувається зима, потрібно робити перекриття в церкві, щоб опади не зруйнували стіни майбутнього храму, які вдалося звести силами громади, але нажаль коштів не вистачило на дах церкви. Фото теперішнього та в майбутньому будівництва будинку Богослужіння додаємо».

Ручаюся за отця Богдана, дуже хороша людина, доброзичлива, також допомагає сім’ям загиблих в зоні АТО та нашим хлопцям на передовій речами першої необхідності.

Небайдужих прошу тримати зв’язок зі мною або Отцем Богданом (конт. тел. 050-083-53-20)

№ рахунку Приватбанк 5168 7426 0528 6198 – дружини Бойраченко Каріна Хачиківна

Джерело: Нежатин
07.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook