Новини Чернігова

Батьки учнів 10 школи хочуть встановити відеоспостереження за школою

Батьки учнів 10 школи хочуть встановити відеоспостереження за школою

Через те що комісія з питань відновлення навчально-виховного процесу у 10 школі досі не розпочала роботу, а школа й досі стоїть порожньою, у батьків виникають резонні питання щодо безпеки школи.

Адже у місті почастішали акти вандалізму.

Саме тому ініціативна група батьків учнів 10-ї школи вирішила встановити відеонагляд у самій школі, щоб на момент відсутності будь-кого будівля та те, що знаходиться в середині, не постраждали.

«Ми як батьки учнів занепокоєні загрозою знищення чи пошкодження будівлі нашої школи. Останнім часом у місті почастішали акти вандалізму: вкрали погруддя Коцюбинського та Пушкіна, періодично розбивають скляні зупинки, навіть зіпсували Різдвяний вертеп та образ Божої Матері, встановлений на Красній площі. Також збільшилася кількість пожеж, зокрема у центрі міста. З огляду на те, що школа протягом довгого часу буде залишатися порожньою, без особливого нагляду, ми прийняли рішення про встановлення відео спостереження за будівлею школи. Ми думаємо, що встановлення відео спостереження – доцільне та ефективне. Ми переконалися в цьому на прикладі відеокамер у підземному переході, які допомогли притягнути порушників до відповідальності. Таким чином ми хочемо вберегти нашу школу від пошкодження та застерегти вандалів від вчинення протизаконних дій», – розповідає мати одного з учнів 10-ї школи Оксана Сендецька.

За коментарем щодо того, коли нарешті буде створена комісія, журналісти Високого Валу звернулись до голови комісії, депутата Чернігівської міської ради Сергія Кирієнка.

За його словами, наразі йде процес створення комісії.

“Остаточно це питання буде вирішено вже на найближчому засіданні виконкому”, – зазначив депутат.

Нагадаємо, 31 січня міський голова за пропозицією депутата міськради Івана Бакшуна на сесії міської ради дав доручення створити комісію з питань відновлення. Одним із завдань комісії є нагляд за станом школи, доки в ній йтиме ремонт.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.02.2018

Facebook