Банк Росії готується до найгіршого сценарію: нафта впаде в ціні до 25 доларів

Банк Росії готується до найгіршого сценарію: нафта впаде в ціні до 25 доларів

Джерело Телеканал новини «24»

Банк Росії готує економіку країни до чергового падіння. Цього разу в зв’язку зі зниженням ціни на нафту майже вдвічі.
Банк Росії в ризиковому сценарії розвитку економіки очікує поступового зниження цін на нафту з середини 2017 року до рівня близько 25 доларів за барель в середині 2018 роки. При цьому темпи зростання ВВП РФ будуть помітно нижче, ніж в базовому сценарії. Про це йдеться в доповіді регулятора про грошово-кредитну політику, повідомляє видання “Прайм”.
У попередній, березневій доповіді ЦБ в ризиковому сценарії припускав можливість зниження цін на нафту до 25 доларів за барель вже в кінці 2017 року і уповільнення ВВП РФ в цьому році.
Під впливом швидкого і помітного за масштабами зростання обсягів експорту нафти з Лівії і Нігерії, з одного боку, а також в умовах уповільнення економічного зростання в Китаї і значно більш слабкий попит на ринку енергоносіїв, з іншого боку, ціни на нафту будуть поступово знижуватися вже з середини поточного року і до середини наступного року досягнуть рівня близько 25 доларів за барель, – йдеться в червневій доповіді Банку Росії.
“В результаті темпи економічного зростання складуться помітно нижче, ніж в базовому сценарії. При цьому уповільнення може початися вже з середини 2017 року”, – вказує Банк Росії.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
19.06.2017