Місто і регіон

Багатотоннажний «переполох» у Ніжині – складено протоколи | Ніжин

Рух багатотоннажного транспорту по Ніжину заборонено. Однак, містяни не раз помічали, як і так розбитими дорогами міста пересувались колони фур, іноді, навіть, з закордонними номерними знаками.

27 березня свідками такої картини стали журналісти нашого видання. Близько семи вантажівок проїхали центральною вулицею міста. Серед них були автомобілі зареєстровані, як в Чернігівській області так і в Білорусії. Контролювати їх пересування має ніжинська поліція. Отже за коментарем ми звернулись до старшого інспектора дорожнього нагляду Ніжинського відділу поліції Олександра Клименко. Він повідомив, що на ці транспортні засоби вже оформлено відповідні протоколи, окрім білоруських автомобілів, адже вони їдуть на Ніжинський завод «Сільмаш» з таможні за виручкою.

І хоча протоколи оформлені, ніжинські дороги – це аж ніяк не вберігає від нових вибоїн та тріщин, а водії продовжують ремонтувати свої автомобілі…

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!