Азаров, Арбузов, Клюєв та інші: нардеп анонсував повернення в Україну одіозних політиків

Азаров, Арбузов, Клюєв та інші: нардеп анонсував повернення в Україну одіозних політиків

Після повернення екс-міністра екології та природних ресурсів, власника газодобувної групи Burisma Holdings Миколи Злочевського в Україну повернуться й інші одіозні чиновники часів президента Віктора Януковича.

Про це заявив член парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції, позафракційний народний депутат Борислав Береза, передає “Обозреватель”.

“Якщо ми не можемо довести його (Миколи Злочевського – “24”) провину, є два пояснення: або правоохоронні органи не здатні на це, або мова йде про відсутність складу злочину. Але, враховуючи, що Злочевський займав досить високий пост, при цьому зміг заробити мільярдні статки, у мене все-таки питання до компетенції правоохоронних органів”, – заявив він.

Нардеп ​​вважає, що в Україну можуть повернутися й екс-прем’єр-міністр Микола Азаровов та екс-очільник НБУ Сергій Арбузов.

Тепер можливе повернення і Клюєва, і Портнова і всіх інших: Азарова, Арбузова. А потім їх участь у виборах… Тобто, історія Ющенко “бандитам – тюрми” з її наслідками повторюється,
– наголосив Береза.

Нагадаємо, нещодавно в Україну повернувся екс-міністр екології та природних ресурсів, власник газодобувної групи Burisma Holdings Микола Злочевський.

Джерело Телеканал новини «24»
02.02.2018