Україна і світ

Авіаудар по найманцях “Вагнера” у Сирії: ЗМІ показали відео

Авіаудар по найманцях "Вагнера" у Сирії: ЗМІ показали відео

Американський телеканал CNN опублікував відеозапис, на якому знято авіаудар по сирійських підрозділах і, можливо, по загонах приватної військової кампанії “Вагнер”, які розташовані під Дейр-ез-Зором.

Про це мовиться у сюжеті CNN.

Раніше повідомлялося про здійснений 7 лютого авіаудар коаліції в Сирії, жертвами якого стали близько 200 бійців армії союзників президента країни Башара Асада. За даними джерел, у Сирії загинули також російські найманці “Вагнера”.

На кадрах опублікованого видно, як авіація знищує спершу танк Т-72, а потім завдає удару по артилерійському знаряддю і розрахунках, якій перебувають поруч. Окрім того, у лівому куті відео видно вантажівку “Урал”.

Військові США стверджують, що ці авіаудари були нанесені в межах самозахисту. Журналіст на відео розповідає, що позиції СДС атакували 500 сирійських солдатів і американським вогнем були знищені сотні атакувальників, а решта відступили.

Дивіться відео авіаудару по сирійських військах Асада та найманцях “Вагнера”

Що таке ПВК “Вагнер”? Приватна військова компанія “Вагнера” – російська нелегальна приватна військова структура. Брала участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на стороні Росії. Бійці компанії неодноразово нагороджувались державними нагородами за особистими неопублікованими наказами президента Росії.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close