Місто і регіон

Аварійність даху Ніжинського пологового будинку може призвести до закриття одного з блоків | Ніжин

На сесії міськради, що відбулась 13 червня було озвучено  важливе питання стосовно медицини. Головний лікар пологового будинку Валерій Якуба звернувся до депутатів з проханням виділити кошти на ремонту даху господарського блоку.

«Звертаюсь вже не перший рік щодо аварійної ситуації, яка склалась з господарчим корпусом. Зараз дах терміново потребує реконструкції. В минулому році це питання розглядалось, але кошти не було виділено, а навіть були забрані і ті, що виділялись на проектно-кошторисну документацію. В цьому році на бюджетній комісії потребу, чомусь, проігнорували також. Його двічі двічі ремонтували єврорубероїдом. Це не дало результатів, і внаслідок того, що пішли дощі, вода потрапляє на щитову і плити, на яких готується їжа. Тож вони вже не працюють. Якщо так піде далі, то можуть настати погані наслідки, адже в тому харчоблоці працюють люди.  Там також розташована пральна і стерилізаційна. Тож прошу виділити кошти на проектно-кошторисну документацію 30 000, а далі на реконструкцію вартість якої буде визначена пізніше. Це потрібно зробити якнайшвидше, адже якщо осінню підуть дощі, треба буде закривати блок», – зазначив Валерій Якуба.

Деякі з членів бюджетної комісії зійшлись на думці, що дана ситуація буде розглянута на комісіях в подальшому. На щастя ж, Верховна Рада ввела зміни до чинного законодавства і змінила бюджетний кодекс, надавши права робити перерозподіл коштів після першого кварталу поточного року. Через 2-3 тижні буде повторна сесія, до часу якої це питання буде детально вивчено.

«Я вважаю, ми не правильно розставляємо пріоритети, виділивши на камери відеоспомтереження, і зараз, проігнорувавши пологовий будинок», – висловився Олег Ситник.

Свою думку доніс і Микола Косенко: «Так трапилось, що в пологовому будинку виконували роботи, і коли я зайшов в це примішення блоку, чесно – жах. Я не зміг підписати документ, тому що текло з даху. Підняв голову і подивився – руйнація бетону. Тому, якщо можливо, треба піти на зустріч.»

Все ж таки, після всіх обговорень було прийнято рішення відправити проект рішення на доопрацювання.

Марина Волинець

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
13.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook