Місто і регіон

Атрошенко хоче ліквідувати райони в Чернігові?

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав доручення підготувати і надіслати лист про доцільність чи недоцільність існування районів у Чернігові усім депутатам і головам фракцій.Атрошенко хоче ліквідувати райони в Чернігові?

Відповідне доручення на сьогоднішній ранковій нараді отримав заступник міського голови Михайло Шостак, пише Владислав Савенко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Лист міститиме аналітику і викладки,звертаючи увагу на соціальні об'єкти.

«Мова повинна йти дійсно про доцільність у перспективі районного поділу міста, а не виключно ліквідацію районних рад з метою узурпації влади однією особою, якою б білою і пухнастою вона не здавалася. Адже в існуванні двох районів в Чернігові є як позитивні, так і негативні моменти», відзначає Сергій Соломаха у коментарі.

Як повідомлялося раніше, у Чернігові вже не вперше задумуються про ліквідацію районних в місті рад. Атрошенко також наголошував, що ліквідація райрад – питання суто політичне. За його словами, найближчим часом це питання вирішать або депутати міської ради, або воно буде вирішено на законодавчому рівні.

Чернігівщина: події і коментарі

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook