Новини Чернігова

Атрошенка судять за вчинення корупційного правопорушення. ВІДЕО

Атрошенка судять за вчинення корупційного правопорушення. ВІДЕО

14 березня відбувся перший судовий розгляд справи про притягнення Владислава Атрошенка до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення.

Міський голова Чернігова голосував за надання містобудівних умов для земельної ділянки фірми свого тестя. На засіданні виконкому, коли приймалося дане рішення Владислав Атрошенко не повідомив про наявність в нього конфлікту інтересів.

На розгляді було питання надання містобудівних умов і обмежень підприємству, співзасновником якого є мій тесть. Практичне це суть звинувачення. Оскільки я голосував за це питання, то воно вбачається потенційним конфліктом інтересів.

Атрошенко наполягає – на момент голосування він не знав, що в нього конфлікт інтересів таки існував.

Головуючим суддею Деснянського райсуду виявився давній приятель міського голови Андрій Сапон. Свого часу він працював радником Владислава Атрошенка, коли той був народним депутатом. Суддя цього не заперечував.

Тож, знову таки через потенційний конфлікт інтересів у відводі судді наполягав прокурор Артем Олєйніков.

Неупередженість судді в даній справі може бути результатом наявності правовідносин, здійснюваних на громадських засадах, однак правовідносин з особою, яка притягається до адміністративної відповідальності – радник особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, яке ви оголосили і було занесено в протокол судового засідання.

Наполягання прокурора про відвід суддя Андрій Сапон задовольнив. Матеріали справи повертаються до канцелярії. Нового суддю по справі Атрошенка мають вибрати шляхом автоматизованого перерозподілу.

Детальніше у сюжеті Garmata.tv

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.03.2018