Україна і світ

Арештовані гроші в Англії Злочевський отримав від Курченка, – антикорупціонер

Арештовані гроші в Англії Злочевський отримав від Курченка, – антикорупціонер

Про злочини екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського в Україні та за межами розповіла Дарина Каленюк, виконавчий директор “Центру протидії корупції”, у прямому ефірі 24 Каналу.

– Влітку 2014 року з’явилося кримінальне провадження, де Злочевського почали підозрювати у відмиванні грошей та незаконному збагаченні. І це провадження з’явилося після того, як в ГПУ надійшли дуже цікаві матеріали з Лондона. Лондонські правоохоронці отримали звіт про підозрілі транзакції з лондонського банку.

Вони зареєстрували це провадження, британцям ніякої інформації не надали, яка їм потрібна була для того, щоб втримати арешт. Але вони видали два рази довідки адвокатам Злочевського в тому, що щодо Злочевського ГПУ нема жодних підозр.

– Одну таку довідку вони 2 грудня 2014 року за два дні до судового засідання в Лондоні, де суддя розглядав продовжити арешт 23,5 мільйонів доларів чи ні. І ця довідка стала в матеріалах лондонського суду однією з основних причин, чому суд Лондона вирішив не продовжити арешт грошей.

Тоді у слідчого з ГПУ справу забрали, погрузили в машини і завезли до поліції з невідомих причин і обставин. Тобто у слідчого, який тривалий час працював над справою, її тупо взяли і забрали.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close