Місто і регіон

Араби у Чернігові вироблятимуть карети «швидкої» допомоги

Араби у Чернігові вироблятимуть карети «швидкої» допомоги

Арабська компанія «NAFFCO», яка є провідним у світі виробником протипожежного обладнання, має намір відкрити у Чернігові завод.  

Як повідомив в ефірі обласного радіо голова ОДА Валерій Куліч, інвестор планує випускати на заводі також і машини «швидкої» допомоги.

«Ми, безумовно, зацікавлені в тому, щоб цей інвестор – одна із найбільших компаній у світі в своїй галузі – створив підприємство на Чернігівщині. Адже планується доволі потужне виробництво протипожежного обладнання і навіть машин «швидкої» допомоги», – зазначив він.

За словами Куліча, реалізація проекту не вплине негативно на ті підприємства протипожежної галузі, які вже діють на Чернігівщині, зокрема, у Прилуцькому районі.

Я думаю, що ні, бо у тієї компанії, яка планує будувати завод, дещо інший спектр діяльності і «глибше» виробництво. У Прилуках пожежні машини збирають на готових базах. А перспективний інвестор виробляє обладнання – гідранти, помпи і таке інше. Ну, і власні машини – ті ж самі «швидкі». Тому, думаю, таке виробництво не матиме негативного впливу на існуючі підприємства, а , можливо, навпаки – доповнить їх», – сказав Куліч.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: mynizhyn.com
09.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook