Україна і світ

Apple готує до випуску революційний планшет, – ЗМІ

Apple готує до випуску революційний планшет, – ЗМІ

Apple готує революційний планшет iPad Pro 2 за аналогією iPhone X, який зробить попередні планшети застарілими.

Нещодавно Bloomberg розкрив нові відомості про iOS 12 та про функцій яких слід очікувати від оновлення. У списку нововведень iOS 12 виявилося кілька загальних функцій, наприклад, покращений режим “Не турбувати”, а також одна вельми приємна функція виключно для iPad.

Виявилося, що iPad отримає підтримку анімованих смайлів, які створюються при скануванні особи користувача за допомогою системи камер TrueDepth. На даний момент така функція існує тільки у iPhone X. Отож, в 2018 році Apple випустить новий iPad з екраном без рамки, без кнопки “home” і підтримка функції сканування особи Face ID.

Apple готує до випуску революційний планшет, – ЗМІ

Про те, що у 2018 році Apple випустить iPad Pro другого покоління в стилі iPhone X, раніше повідомляло багато аналітиків, а новина про випуск оновленої IOS 12 остаточно підтвердила прогнози.

У зв’язку з появою в iPad нового зручного способу розблокування, Apple, як і в iPhone X, відмовиться від непотрібного тепер сканера відбитків пальців Touch ID, вважають фахівці. Саме за аналогією з iPhone X в новому планшеті зникне і традиційна кнопка “home” та нижня рамка.

Apple готує до випуску революційний планшет, – ЗМІ

Про запуск нового iPad Pro компанія Apple може оголосити у вересні цього року.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close