Україна і світ

“Антонов” не став коментувати співпрацю з Ілоном Маском

"Антонов" не став коментувати співпрацю з Ілоном Маском

Прес-служба ДП “Антонов” не вповноважена коментувати інформацію про залучення літаків “Авіаліній Антонова” до програми Space X.

Як вказано у повідомленні прес-служби підприємства, це пов’язно із умовами існуючих домовленостей з партнерами.

Разом з тим, у повідомленні зазначається, що в авіакомпанії “Авіалінії Антонова” працюють сім літаків Ан-124-100 “Руслан”.

Прес-служба ДП “АНТОНОВ” інформує: Що стосується залучення літаків «Авіаліній Антонова» до програми «Space X», то ДП «А…

Опубліковано
Антонов
7 лютого 2018 р.

Також зазначається, що ДП “Антонов” постійно працює над модернізацією цих літаків, покращуючи їх експлуатаційні характеристики, забезпечуючи їх відповідність сучасним та перспективним міжнародним вимогам та нормам для виконання міжнародних авіаперевезень.

Зі свого боку щиро вітаємо американських колег з успішним запуском ракети-носія “Falcon Heavy” та бажаємо їм подальших успіхів у розвитку світової аерокосмічної галузі,
– додали у ДП “Антонов”.

Раніше посольство України в США повідомило, що українські “Авіалінії Антонова” взяли безпосередню участь у підготовці запуску проекту Ілона Маска – ракетоносія Falcon Heavy, надавши свій літак Ан-124-100 “Руслан” для перевезення складових ракети.

Приблизно о 22:45 6 лютого за київським часом SpaceX здійснила успішний запуск першої ракети-носія Falcon Heavy, яка має 27 двигунів. Дозвіл на старт переносили на дві години.

Всередині ракети розміщений персональний електромобіль Ілона Маска червона Tesla Roadster. За її кермом манекен у шоломі з емблемою SpaceX, а в салоні на повторі грає пісня Девіда Бові Space Oddity.

Джерело Телеканал новини «24»
07.02.2018

Facebook
Close