Україна і світ

Антикорупційний суд може запрацювати до кінця року, – Ситник

Антикорупційний суд може запрацювати до кінця року, – Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро України вважає, що Антикорупційний суд в Україні реально створити ще цього року, хоча це й дуже складний процес.

Про це він сказав в ефірі 24 Каналу.

“Час покаже. Нещодавно навіть політичної волі на внесення проекту не було. Але проект таки з’явився, доволі неочікувано. Станом на серпень 2017 року з вуст керівників держави звучали зовсім інші слова – що “ми не будемо це створювати”. А зараз цей проект є. Він має певні недоліки, але я сподіваюся, що найближчим часом він буде прийнятий і впроцесі розгляду ці недоліки будуть усунуті”, – переконаний Ситник.

“Якщо його проголосувати в кінці лютого – на початку березня, то реально створити цей суд до кінця цього року. І це якраз буде головним екзаменом влади на наявність політичної волі щодо боротьби з корупцією”, – наголосив директор НАБУ.

Що таке НАБУ? Розшифровується як Національне антикорупційне бюро України. Працює вже 2 роки. Об’єкт його уваги – корупція в найвищих ешелонах влади, від президента, прем’єра і депутатів – і до суддів і прокурорів. НАБУ розслідує справи, в яких фігурують суми понад 500 мінімальних зарплат, тобто близько 2 мільйонів гривень. Бюро очолює Артем Ситник, колишній слідчий прокуратури.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close