Місто і регіон

Ансамбль танцю “Квіти України” відсвяткував 20-річчя з часу заснування | Ніжин

24 березня, у рамках святкування 20-річчя з часу заснування ансамблю народного танцю «Квіти України» у Ніжинському будинку культури відбувся святковий концерт «У вихорі танцю». В теплій залі зібрались ті, для кого ансамбль увійшов в серце і заполонив душу своїм різнобарв’ям. Талановиті  танцюристи подарували глядачам 17 неперевершених яскравих номерів.

З емоціями, що переливались через край  привітав ансамбль та їх керівника Олександра Пархоменка міський голова Анатолій Лінник. Почесну грамоту вручив балетмейстеру начальник управління культури Валерій Примаченко. Святкову програму концерту вела керівник бального танцю «Ритм» Галина Тимошенко, яка вже не перший рік зі своїм колективом, ніби скульптор створює з маленьких ніжинців талановиті перлини міста.

Доповнили гаму танців, тим самим привітавши, інші колективи та ансамблі міста на чолі з керівниками: «Шанс» з Іриною Мірошник, «Арабеск» з Оксаною Лисицею, «Гармонія» з Аллою Ганагою, «Ритм», «Забава» та «Ніжинські Сеньйорити».

Нагадаємо, що дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» Ніжинської дитячої хореографічної школи  створений у вересні 1997 року, а вже у  лютому 2001 року ансамблю присвоєно почесне звання «дитячий зразковий аматорський колектив».

Засновник і керівник колективу – викладач вищої категорії, кандидат педагогічних наук  Пархоменко Олександр Миколайович (балетмейстер старшої групи). Балетмейстер молодшої та середньої груп колективу – випускник Ніжинської ДХШ 2003 року, викладач   ІІ категорії  Яцина Ігор Віталійович. Концертмейстери – Волосок Олександр Михайлович та Пампура Микола Володимирович.

Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» завжди перебуває у творчому пошуку, активно пропагує, як українське хореографічне мистецтво так і танцювальне мистецтво різних народів світу.

Марина Волинець

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!