Місто і регіон

Анонімне СМС про «сумнівне» будівництво біля ніжинського «Прогресу» | Ніжин

Останнім часом про ніжинські комунальні підприємства «Комунальний Ніжинський ринок» та «Критий ринок «Прогрес» активно ведуться розмови, які іноді обвиваються плітками. Ось і 17 квітня на номер журналіста сайту «Нежатин» надійшло анонімне повідомлення наступного змісту: «Що будує універмаг зі сторони РЕС і для кого закрили пожежний вихід. Хто дозволив?».

Подзвонивши на даний номер телефону, почули по той бік слухавки: «Абонент поза зоною досяжності.» Проте, все ж таки, вирішили з’ясувати ситуацію, розставивши всі точки над «і».

Першою справою зателефонували до Анатолія Вершняка, директора Ніжинського комунального ринку, офіс якого знаходиться в будівлі «Прогресу».

Він повідомив: «З даного питання будівництва звертайтесь до директора критого ринку Володимира Павлюченка. Я ж сьогодні зранку з даного приводу написав доповідну на міського голову.» Тож вирушили до директора «Прогресу» – Павлюченка Володимира Дмитровича. 

«Це тимчасова споруда, яка виконує функцію складського приміщення, яка побудована за інвестиції підприємців, а також повністю законна з документальної сторони», – прокоментував директор, після чого люб’язно провів, власне, до самого будівництва, показавши, що немає чого боятися, адже універмаг, як працював, так і буде працювати.

Щоб власними очима побачити «провокаційну» споруду, ми зайшли на територію колишнього РЕСу.

Проте нашу увагу привернув неприємний «клад» – гори сміття, які, судячи з усього, тут не перший рік. Оцінивши оком склад сміття, а це, в основному, були одноразові стаканчики з під кави, зрозуміли, що це справа рук працюючих поблизу людей.

Але давайте згадаймо, що цією весною, перед Великоднем проводився місячник благоустрою та, напевно, про це місце забули… Але весь «смак» цього питання в тому, що цей жах знаходиться на відстані 100 метрів від міської ради! Ми розуміємо, що це приватна територія, але ж туди може прийти хто завгодно і в тому числі турист. І що після побаченого можна подумати про місто, якщо такий безлад, безпосередньо, в центрі Ніжина? Будемо сподіватися, що власник території відреагує і доведе до ладу цю територію.

Володимир Борисюк

Джерело: Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close