Україна і світ

Американський письменник Стівен Кінг закликав підтримати Сенцова

Американський письменник Стівен Кінг закликав підтримати Сенцова

У профілі американського письменника Стівена Кінга у Twitter з’явився допис, який закликає підтримати українського режисера Олега Сенцова.

Про це інформувала “Народна правда”.

“Сьогодні перший день Чемпіонату світу з футболу та 32 день голодування Олега Сенцова. Приєднуйтесь до мене та PEN America, щоб добитися звільнення українського режисера, що був незаконно ув’язненим у Росії. Часу обмаль, він може померти за свої погляди”, – написав Стівен Кінг.

У дописі американського письменника є посилання на лист-звернення до Володимира Путіна організації PEN America, з проханням звільнити Сенцова. Окрім Стівена Кінга, лист підписали класик канадської літератури Маргарет Етвуд, німецький Нобелівський лауреат Герта Мюллер, актор Патрік Стюарт, панк-виконавець та письменниця Патті Сміт, та інші.

Нагадаємо, з 14 травня Олег Сенцов голодує у російській колонії в Лабитнангі. Він вимагає від Росії звільнити усіх незаконно утримуваних українців в РФ та на території окупованого Криму. Стан здоров’я Сенцова значно погіршився – він схуд і в нього почали випадати зуби. Нещодавно Сенцову почали надавати підтримувальну терапію.

Джерело Телеканал новини «24»
15.06.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:


Facebook