Місто і регіон

АЛЛА КУДЛАЙ ПОКИНУЛА ШОУ “ГОЛОС” (Відео) | Ніжин

Народна артистка України Алла Кудлай покинула вокальне шоу “Голос країни – 7” . 62-річна артистка припинила свою участь на етапі вокальних батлів, коли два учасники виконують одну композицію, а тренер вирішує, хто залишиться в шоу.

Алла Кудлай виступала з 24-річною одеситкою Ольгою Богатиренко. Співачки виконували композицію Джамали “Чому квіти мають очі”. Перш, ніж Джамала прийняла рішення про те, хто залишиться в шоу, Алла Кудлай оголосила про те, що покидає проект. ” Я дуже вдячна вам, друзі! – Заявила Алла. – Але я продовжувати більше не буду. Я даю шанс Олі, дуже талановитій дівчині з Одеси, продовжити участь у проекті”.

Участь Алли Кудлай в сліпих прослуховуваннях стало сенсацією на шоу. Усі звернули увагу, що артистка відмінно виглядає в 62 роки. Здивувати суддів шоу не вийшло, так як вони швидко дізналися, кому належить голос і повернулись до артистки.

Кудлай не єдиний зоряний учасник шоу, перед суддями виступала Наталя Могилевська, яку швидко розсекретили і Катя Chilly.

intermarium.com.ua

 

 

 

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!