Україна і світ

Актриса Роуз МакГоуен назвала “повною маячнею” рух проти домагань #MeToo

Актриса Роуз МакГоуен назвала "повною маячнею" рух проти домагань #MeToo

44-річна актриса Роуз МакГоуен неодноразово висловлювалася стосовно сексуальних домагань в Голлівуді і піднімала тему харассмента. Згодом за підтримки інших жінок, вона стала ініціатором руху #MeToo проти сексуальних домагань. Однак днями акторка назвала учасників руху невдахами.

Про ставлення до руху #MeToo, який присвячений тим жінкам, хто пережив насильство, Роуз розповіла в інтерв’ю виданню The Sunday Times.

Це все нісенітниця. Це все влаштовується для того, щоб вони (жертви насильства, – 24) нібито відчули себе краще. А це просто брехня,
– заявила акторка.

За словами МакГоуен протестні і благодійні акції нічим не допоможуть і нічого не змінять.

“Я знаю цих людей. Для них досить, що це добре виглядає на поверхні. Вони не чемпіони, а просто невдахи”, – додала актриса.

Нагадаємо, МакГоуен продовжує судитися з продюсером Гарві Вайнштейном. Як відомо, зірка звинуватила продюсера в сексуальних домаганнях, шантажі і насильстві. Крім того, проти Вайнштейна виступило понад 40 жінок, серед яких зірки Голлівуду.

Хто така Роуз МакГоуен? Американська акторка та співачка, відома за роллю Пейдж Метьюс у серіалі “Всі жінки – відьми”. Наприкінці 2017 року вона однією з перших розповіла про згвалтування та сексуальні домагання з боку відомого продюсера Гарві Вайнштена. Нещодавно вона анонсувала вихід нової книги “Brave” (“Смілива”), де розповіла про всі деталі її колишньої співпраці з продюсером.

 

Джерело Телеканал новини «24»
08.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: