Україна і світ

Активісти анонсували блокування пропускних пунктів з Польщею: відома причина

Активісти анонсували блокування пропускних пунктів з Польщею: відома причина

На Львівщині обіцяють перекриття доріг. Вже у суботу, 3 лютого, дороги щонайменше до трьох пунктів пропуску будуть блокувати люди, незадоволені законом про новий порядок перетину кордону.

Відомо, що від Нового року українці можуть раз на добу без сплати мита ввезти товару на 50 євро. Якщо вартість товару до 500 євро, його можна без мита ввести раз на три доби. Протестувальники вимагають скасувати такі нововведення.

За словами українців, дороги будуть перекриті з 10 ранку і до 18 години вечора. Люди не зможуть потрапити до щонайменше 3 пропускних пунктів, зокрема, “Шегині”, “Рава-Руська” та “Ягодин”. Активісти не приховують, що таким чином хочуть ускладнити перетин кордону.

Протестувальники повідомили, що будуть ходити через пішохідні переходи. Однак рух транспорту не буде повністю перекритий. За словами організаторів акції протесту, щоп’ятнадцять хвилин люди пропускатимуть до кордону по 10 машин.

Відео з камер спостереження на кордоні з Польщею дивіться тут.

Нагадаємо, що це не перша акція протесту, яку проводять на Львівщині. Так, у вівторок увечері, 30 січня, кілька десятків протестувальників заблокували дорогу перед пунктом пропуску “Рава-Руська”. За словами польських прикордонників, причиною невдоволення людей, як і вкінці грудня 2017 року, є виключно дії української сторони.

Джерело Телеканал новини «24»
02.02.2018

Facebook
Close