Місто і регіон

Аграріїв Чернігівщини вітали із професійним святом

Аграріїв Чернігівщини вітали із професійним святомСьогодні, 15 листопада, в Обласному філармонійному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства, в яких взяли участь голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із своїм заступником Арсеном Дідуром, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, депутати обласної ради.

Ігор Вдовенко, вітаючи аграріїв Придеснянського краю з професійним святом, зазначив, що вони завжди були і лишаються взірцем працелюбства, чесно і гідно несуть на своїх плечах основний тягар економічних труднощів, в нових економічних умовах прокладають дорогу у завтрашній день.

Керівник відзначив, що серед відомих аграріїв нашого краю значна кількість депутатів обласної ради, які на представницькій ниві роблять свій вагомий внесок у розбудову цієї важливої для економіки Чернігівщини галузі.

Обласна рада, в свою чергу, приділяє значну увагу розвитку сільського господарства, зокрема, в числі пріоритетів, затвердженої на сесії Програми економічного і соціального розвитку в агропромисловому комплексі – раціоналізація структури сільськогосподарського виробництва, розвиток сучасних форм кооперації в аграрному секторі, модернізація і технологічне оновлення галузі. Разом з тим, депутатами були прийняті Програма фінансової підтримки органічного виробництва в Чернігівській області на 2016—2021 роки, Програма використання та охорони земель Чернігівської області на 2011—2020 роки та інші важливі для розвитку агропромислового комплексу регіону рішення.

Голова обласної ради висловив вдячність працівникам сільського господарства за їх невтомну працю та побажав міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди і благополуччя, щедрих ужинків на хліборобській ниві, щоб мирне небо допомагало господарювати на рідній Чернігівській землі.

Також за сумлінну працю Ігор Вдовенко вручив кращим працівникам сільського господарства Чернігівщини почесні відзнаки обласної ради з нагрудними знаками.

Далі голова обласної ради разом з головою обласної державної адміністрації вручили пам'ятні Дипломи переможцям трудового суперництва.

Дипломами переможців трудового суперництва в зоні Полісся за зайняте перше місце нагороджений Чернігівський район, в зоні Лісостепу -Бахмацький район, в зоні Полісся за зайняте друге місце відзначений Менський район, в зоні Лісостепу — Талалаївський район, в зоні Полісся за зайняте третє місце нагороду отримав Коропський район та в зоні Лісостепу за зайняте третє місце — Срібнянський район.

Дипломами за перемогу відзначено низку аграрних підприємств Чернігівщини:

— у номінації «Золота нива Чернігівщини» нагороджено сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Дружба-Нова»;

— у номінації «Картопля – другий хліб українського народу» — ТОВ «Овочева група» Козелецького району;

— у номінації «Лідер з виробництва молока» нагороджено ТОВ «Агрофірма ім. Шевченка» Бахмацького району;

— у номінації «Лідер з виробництва м'яса» — ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» Прилуцького району;

— у номінації «За вагомий внесок в розвиток сільських територій» — ТОВ «Нива 2008» Носівського району;

— у номінації «Інвестуємо і розвиваємо» нагороджено ТОВ «Земля і воля» Бобровицького району;

— у номінації «Успішний фермер» відзначено фермерське господарство «Білі Роси» Коропського району;

— у номінації «Лідер з кормовиробництва» — сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Горизонт» Талалаївського району.

Зі святом аграріїв Придеснянського краю також привітали академічний народний хор та артисти обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм.

 Відділ інформаційного забезпечення та  зв'язків з громадськістю

виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Джерело: Уездные новости
15.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook