Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Адвокат Савченко розповів, чим завершилась епопея нардепа із проходженням поліграфу

Адвокат Савченко розповів, чим завершилась епопея нардепа із проходженням поліграфу

Адвокат Надії Савченко Олег Соловей повідомив, що його підзахисна завершила процедуру проведення судово-психологічної експертизи з використанням поліграфа.

Як пояснив захисник журналістам у вівторок біля будівлі СБУ, де Надія Савченко й проходила перевірку на поліграфі, через два дні експерти мають визначитися з попередніми висновками і також повідомити, чи варто нардепу продовжувати експертизу.

Натепер процедура проходження Надією Савченко поліграфа закінчена. Експерти поки не дали остаточних висновків з цього питання, і остаточно експертизу, якщо можна так сказати, не закрили. Протягом двох днів вони пообіцяли повідомити свої висновки,
– пояснив захисник.

Адвокат Савченко також зазначив, що питань, які підготувала сама депутатка, їй не ставили.

За його словами, поки нема чого оскаржувати, оскільки немає самих висновків експертів.

“Я і Надія Вікторівна заявили про своє обурення з цього приводу. Експерти сказали, що якщо процедура закінчиться, то вони обов’язково ці питання поставлять. На сьогодні вони навіть не використовували ті питання, які були підготовлені обвинуваченням”, – додав захисник Савченко.

Адвокат зазначив, що сама процедура, яку проводили експерти Київського Науково-дослідного інституту судових експертиз, була доволі ретельною. З перервами вона тривала кілька годин, але Савченко давали можливість випити води і покурити.

Олег Соловей запевнив, що попри певні спроби “розхитати стан” Савченко, вона впродовж всієї процедури залишалася “абсолютно спокійною і впевненою в собі”.

Нагадаємо, Надія Савченко мала пройти перевірку на поліграфі у п’ятницю, 13 квітня. Але через її стан здоров’я, який погіршився з голодуванням, процедура була перервана. Депутат погодилась на три дені призупинити своє голодування.

22 березня Верховна Рада зняла депутатську недоторканність із Надії Савченко, а також дала дозвіл на її затримання та арешт. 23 березня суд обрав Надії Савченко запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 59 днів.

У чому підозрюють Надію Савченко? У змові з терористичною організацією так званою “ДНР” та підготовці масштабного теракту в центрі Києва, а також у спробі повалення конституційного ладу та захоплення державної влади.

Згідно з інформацією ГПУ, за допомогою арсеналу зброї, привезеної з окупованих територій, Савченко з екс-переговірником Володимиром Рубаном планували вбивства Петра Порошенка, Олександра Турчинова та Арсена Авакова, а також підрив будівлі Верховної Ради та обстріл прилеглих будівель.

Джерело Телеканал новини «24»
17.04.2018