Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

А ви як виглядаєте? – Пінк різко відреагувала на критику щодо її зовнішності

А ви як виглядаєте? – Пінк різко відреагувала на критику щодо її зовнішності

Популярна американська співачка Пінк завжди славилась своїм непростим характером. Тому зірка не могла обійти увагою коментар прихильника, який насміхався з її вигляду.

Невідомий чоловік написав співачці Пінк листа в соціальній мережі. Прихильник звернув увагу на зовнішній вигляд зірки та додав, що артистка “виглядає такою старою, що їй варто змінити ім’я на “Пурпурова”. Про це повідомляє Entertainment Tonight.

На таку критику миттєво відреагувала співачка. Пінк зазначила, що процес старіння – природний, тому вона пишається, що має зморшки. 

Що ж, лишилися в світі люди, чий вибір – старішати природно. Я заслужила кожну ч*ртову хвилину з моїх 38 років. А ви як виглядаєте? Бо я ніколи про вас не чула, доки ваш язик не повернувся промовити моє ім’я. Я зватиму вас “пурпуровий троль”.
– заявила Пінк. 

#Repost @livenation ・・・ A day in the life of @pink’s #BeautifulTraumaTour starts now! Photos by @hartluck #BeautifulTraumaTourTakeover

A post shared by P!NK (@pink) on

Окрім цього, артистка додала, що не приховує недоліки своєї зовнішності, а навпаки пишається ними. Бо зморшки у неї від посмішок, адже Пінк щаслива мама двох дітей та дружина. 

“Моя установка така, що старішати – це благословення. Якщо на твоєму обличчі, навколо очей і рота є зморшки, це вказує на те, що ти багато сміялася. Я молюся, щоби через 10 років виглядати старшою, бо це означатиме, що я жива”, – розповіла Пінк. 

Джерело Телеканал новини «24»
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ