Україна і світ

А що таке Апрель – хоче бути зіркою, бо став бабою, – Іво Бобул розніс ажіотаж навколо Зіанджі

А що таке Апрель – хоче бути зіркою, бо став бабою, – Іво Бобул розніс ажіотаж навколо Зіанджі

Метр української естради Іво Бобул вважає, що учасниця вокального шоу “Голос країни” Зіанджа, яка свого часу була чоловіком на ім’я Борис Апрель, не зробила нічого такого, щоб можна було називатися зіркою та йти на сцену. Насправді ж, окрім неї, є багато талановитих людей.

Таку заяву він зробив у коментарі ресурсу “Обозреватель”.

Так, на його думку, співачка не являє собою нічого, за що могла б називатися зіркою, а ажіотаж, який розгорівся навколо неї, нагадує тотальний маразм.

“Цей маразм вже набрид, хто такий цей Апрель? Це пацан, який став жінкою. І що? Яка популярність? Хто він такий взагалі? Хто його знає, крім Києва та ще п’ятнадцяти осіб, які крутяться навколо нього?” – обурливо підкреслив метр української естради.

Крім того, він зауважив, що на сцені Зіанджі – не місце.

“На сцену він сунеться. А куди йому ще сунутися? Він – співак, який щось зробив? Що він заспівав таке, щоб я сказав, що він – зірка? Він нічого не співав, я не знаю жодної його пісні. Не знав та знати не хочу”, – переконує Народний артист України.

За його словами, зміна статі та зовнішнього вигляду – особиста трагедія Зіанджі, яка не повинна виноситися на загальне обговорення, а вже тим більше ставати двигуном її популярності.

“Стільки цікавих людей навколо. Письменників, артистів, а що таке Апрель? Сидів там десь в Штатах два роки, і тут раптом приїхав, вирішив, що тут він стане зіркою, тому що він став бабою. Це його особиста трагедія. Чому Україна повинна це слухати?!” – додає Бобул.

Також виконавець наголосив, що як викладач вокалу з великим стажем оцінити вокальні дані екс-Апреля не взявся би, оскільки відчуває до нього глибоку образу.

“Н**уй він мені не потрібен, вибачте, що так кажу, але мені прикро, я пропрацював 40 років на сцені , і про мене не пишуть”, – констатував він.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close