Місто і регіон

50-річний ювілей Ніжинського краєзнавчого музею: хто тільки не вітав, чого тільки не дарували | Ніжин

У день 50-річного ювілею Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Спаського, після відкриття меморіальної дошки першому директору музею Володимиру Шоходько всіх гостей було запрошено до приміщення «Ритму» для продовження урочистостей. Ювілей такого важливого культурно-історичного закладу має велике значення для всієї громади Ніжина тому було вирішено нагородити тих, хто причетний до визначної діяльності всіх відділів краєзнавчого музею. Почесні грамоти та квіти були врученні багатьом працівникам музейної справи.

Перше вітальне слово виголосив нинішній директор музею Геннадій Дудченко: «Шановне товариство я щасливий вас всіх тут бачити. Хоч я на посаді директора короткий час, але більшість з вас я знаю і дуже радий бачити у колі друзів і поціновувачів нашої музейної справи. 50 років – це багато. Це півстоліття і за цей час ви всі були свідками того, скільки сил ми вклали в розвиток музейного діла і чого ми змогли досягти завдяки зусиллям, самовіддачі і кропіткій роботі дружнього і талановитого історико-культурного осередку Ніжина. Сьогодні я хочу привітати всіх тих хто доклав свою руку і серце для досягнення того результату, яким ми вже можемо пишатися, але зупинятися на цьому не плануємо…».

До слів вітання приєдналися і багато гостей свята, а також тих хто мав або має відношення до розвитку культурного життя в місті Ніжині і конкретно Ніжинського краєзнавчого музею. Цього дня музей був ніби іменинник. Які подарунки тільки він не отримував: від мелодійних пісень до сучасної техніки. Та найголовнішим подарунком стали люди, які вклали у нього не тільки свої сили, а й своє життя…

????????????????????????????????????

Лілія Журко

Джерело: Нежатин
16.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook