Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

5 головних претендентів на кубок ЧС-2018

Збірна Німеччини має найбільші шанси на перемогу в Чемпіонаті світу з футболу в Росії, йдеться у прогнозі аналітиків банку UBS AG.

5 головних претендентів на кубок ЧС-2018

Шанси німців, діючих чемпіонів світу, відстояти титул оцінюються в 24%, йдеться у прогнозі аналітиків банку UBS AG, пише Інтерфакс-Україна.

Імовірність перемоги бразильців, на думку UBS, становить 19,8%, Іспанії – 16,1%. Несподіване четверте місце у списку претендентів на чемпіонство зайняла збірна Англії, яка в останні роки вважається головним невдахою великих футбольних турнірів, п’яте – молода і перспективна команда Франції.

Приймаюча ЧС-2018 збірна Росії має низькі шанси на перемогу – 1,6%. Шанси Уругваю, суперника Росії по груповому етапу, оцінюються трохи вище, в 1,8%, а Єгипту і Саудівської Аравії – у нуль відсотків. Тим часом UBS оптимістично оцінює ймовірність перемоги Росії в групі (41,4%).

Група А, в яку потрапила Росія, визнана найслабшою на чемпіонаті, а група Н, де зійдуться Колумбія, Японія, Польща і Сенегал – найбільш непередбачуваною.

Прогноз був складений із застосуванням алгоритму, який використовується для оцінки інвестицій у цінні папери. Він враховує безліч параметрів, серед яких – минулі виступи збірних, місце в рейтингу ФІФА і фактор “домашнього поля”. Прогноз заснований на результатах проведення 10 тис. симуляцій матчів між збірними командами.

Джерело ФАКТИ. ICTV
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ