Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

4G в Україні: Vodafone ввів нові тарифи, Київстар оновить

Компанія Vodafone Україна представила оновлену лінійку тарифів з урахуванням збільшення обсягу трафіку після запуску 4G.

4G в Україні: Vodafone ввів нові тарифи, Київстар оновить

В Київстарі невдовзі також планують запустити оновлені тарифи, а lifecell застосовує тарифікацію 4.5G трафіку в мережі в рамках існуючих тарифів, пише Укринформ.

– Vodafone Україна представив оновлену лінійку тарифів Vodafone RED EXTRA. З урахуванням збільшення обсягу трафіку після запуску 4G, у новій лінійці збільшений обсяг мобільного інтернету. Залежно від обраного тарифу, клієнтам буде доступно 2, 5, 10 або 14 ГБ, у тому числі і в 4G мережі, – зазначили у прес-службі компанії.

Читайте:

Мобільний зв’язок Vodafone-Україна в Луганській області відновлено

Клієнти компанії Київстар можуть користуватись послугою за своїми діючими тарифами, однак невдовзі оператор також планує запустити оновлені.

Абоненти lifecell до 6 квітня включно могли користуватись зв’язком нового покоління без сплати за обсяг даних, використаних за новою технологією, а з 7 квітня застосовується тарифікація відповідно до тарифного плану абонента.

– Трафік 3G+ і 4.5G тарифікується однаково. Абоненти самостійно можуть обирати, якою технологією користуватися, в налаштуваннях телефона. Наприклад, якщо у вас на рахунку буде 10 ГБ Інтернету, то ви зможете їх використовувати за будь-якою технологією відповідно до власних потреб, – розповіли в прес-службі оператора.

Джерело ФАКТИ. ICTV
17.04.2018

Facebook