Новини Чернігова

30 копійок з кожної буханки хліба йде в міський бюджет

30 копійок з кожної буханки хліба йде в міський бюджет

Одним з учасників медійної кампанії «Чернігів, купуй рідне!» є ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат».

Про це Високому Валу повідомили у прес-службі Чернігівської міської ради.

Зазначимо, що на сьогодні акцію вже підтримали 4 торгові мережі й найближчим часом мають приєднатися ще дві. З самого початку акції в ній беруть участь 12 чернігівських виробників.

ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат» – основний виробник хліба та хлібобулочних виробів у місті. До складу підприємства входить Хлібозавод №1, завод №2. На сьогоднішній день підприємство виготовляє 30 тонн продукції за добу.

З кожної буханки хліба, виготовленої чернігівським хлібокомбінатом, 30 копійок йде у міський бюджет Чернігова, а щомісяця – 300 тисяч гривень. Загалом на підприємстві ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат» зайняті 400 чернігівців.

Хлібокомбінат розпочав випуск продукції ще в 30-х роках минулого століття. Й сьогодні підприємство виготовляє хліб за традиційною старовинною технологією на різних житніх заквасках.

Підприємство випускає понад 40 сортів хлібобулочних і 20 кондитерських виробів, і їх асортимент постійно оновлюється. Так, серед нових сортів – бездріжджові хліби марки «Добродій» з різними зерновими добавками, як льон, кунжут, соняшник, що є дуже корисними для серцево-судинної системи людини.

30 копійок з кожної буханки хліба йде в міський бюджет

Пропагандистська кампанія «Чернігів, купуй рідне!» має на меті привернути увагу чернігівців, аби підтримати місцевого виробника і, таким чином, сприяти розвитку свого міста.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.02.2018